Ворота для Джеймса Бонда

Всі знають, що Джеймс Бонд працює агентом секретної служби. Як і належить агенту 007, свій відпочинок і дозвілля він проводить в тихому, віддаленому від будь-якої метушні місці, у затишному будиночку на березі водойми, недалеко від лісу. А місце це знаходиться ніде інде, як … на Київщині, на березі Київського водосховища!

Так, так, справжній Джеймс Бонд, коли не рятує світ, живе банальним життям поряд з нами і насолоджується звичними людськими досягненнями.
Але агентське життя безслідно не проходить, тому їздить він на справжньому легендарному Aston Martin DBS Experience.

AstonMartin

Це близьке агентському серцю і не менш коштовне авто має бути надійно захищене в гаражі, як від «злого ока», так і від навколишнього середовища. А гараж, як і весь будинок Бонда, має мати бездоганний вигляд.

Ці властивості впевнено забезпечать секційні гаражні ворота Kruzik!
Звичайно в київському гаражі Бонда є ще і позашляховик, щоб їздити по іншим живописним місцям Київщини.
Тому розміри пройому з шириною гаражних воріт в 5 000 мм і висотою в 2 230 мм будуть достатньо просторими для потреб нашого агента.
Панелі типу SAFE (касета або фільонка) з поверхнею Woodgrain (текстура деревини) забезпечать надійні тепло- і звукоізоляцію за рахунок високоякісного пінополіуретанового наповнювача, товщиною 40 мм. Для гармонізації з кольором фасаду будинку, ворота додатково було пофарбовано в колір світлої слонової кістки (1015 по класифікації RAL).
Загальна площа і вага ворітного полотна склали 11 кв.м. і 130 кг відповідно. Для надійного функціонування воріт такого розміру і ваги ворота були забезпечені подвійними петлями та посилюючим омега-профілем для кожної із 4-х панелей.
Такий підхід до конструювання та виробництва воріт Kruzik всіх типів забезпечить надійність та довговічність воріт, що підтверджує і 5-ти річна гарантія виробника!

Наш Джеймс Бонд був приємно вражений і здивований, що його замовлення було виконано за п’ять робочих днів і на 6-й день ворота було змонтовано.
А ще більше його вразила спеціальна ціна, що склала — 32 500 грн. за комплект воріт, з урахуванням монтажу та доставки.

І такі спеціальні ціни діють для всіх, не тільки для спецагентів, і на всі види воріт Kruzik!

Запит на пропозицію

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.